Novinky:

SMF - Just Installed!

Hlavní nabídka

Pravidla chování

Založil Admin, Led 02, 2023, 01:54 ODP.

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Admin

Diskuse na portálu gutova.cz slouží k setkávání lidí, kteří si zde mohou vyměňovat své zkušenosti, názory, nebo postřehy týkající se bydlení v bytovém komplexu Gutova 3317. Diskusní systém je výborem využíván i jako další informační kanál pro vlastníky.

Vstupem na stránky www.gutova.cz (dále také jen "Web") se návštěvník zavazuje dodržovat, mimo jiné, tato Pravidla diskusního fóra (dále také jen ,,Pravidla"). V případě, že návštěvník Webu Pravidla poruší, vyhrazuje si administrátor Webu právo mazat, případně upravovat vložené příspěvky tohoto návštěvníka, které nebudou v souladu s Pravidly. Pokud bude návštěvník Pravidla porušovat opakovaně, vyhrazuje si administrátor odepřít tomuto návštěvníkovi Webu přístup k diskusnímu fóru.

K hlavním pravidlům diskusního fóra patří slušnost a dodržování zákonů ČR! Není povoleno:

užití sprostých slov, urážek, flame-wares, vnucování vlastního názoru ostatním, slovní napadání, spamování a užívání webu k vlastní propagaci (netýká se odborných rad a odpovědí v diskusi), vkládání příspěvků útočících na menšiny či náboženské skupiny nebo obsahujících projevy nenávisti, zneužívání nicků (například administrator a podobné), vydávání se za člena výboru nebo správce, kopírování cizích příspěvků, zaplňování portálu jedním příspěvkem, zvýrazňování příspěvku na úkor ostatních, opakované vkládání komerčních odkazů bez další informační hodnoty.

Každý uživatel je osobně zodpovědný za své chování na fóru a dodržování platných zákonů České republiky při psaní svých příspěvků. Administrátor si vyhrazuje právo rozhodnout, které z příspěvků jsou již za hranicí zákonů ČR.

Administrátor ani výbor SVJ neodpovídá za zveřejněné příspěvky. Pokud budete mít pocit, že se v diskusním fóru objevil příspěvek, který není v souladu s platnými zákony České republiky nebo těmito pravidly, kontaktujte prosím administrátora, popřípadě výbor, který jej prošetří.

Mějte na paměti, že není v silách administrátora a výboru a ani to není jejich cílem, průběžně kontrolovat pravdivost obsahu jednotlivých příspěvků. Máte-li jakékoli pochybnosti, prosím, kontaktujte administrátora.